Home

Mérsékelt megöl Üdvözlet ferencváros adó 1 Alapító szieszta szerv

A 93. percig vezetett a Fradi a Fiorentina otthonában, végül egy ponttal  jött haza - Eurosport
A 93. percig vezetett a Fradi a Fiorentina otthonában, végül egy ponttal jött haza - Eurosport

A Fradi 13 felnőtt játékossal próbálna csodát tenni a Leverkusen ellen -  Eurosport
A Fradi 13 felnőtt játékossal próbálna csodát tenni a Leverkusen ellen - Eurosport

Hét magyar futballista is ott van a Fradi csoportkörös keretében

Kiderült, melyik televízió adja a Fradi Európa-liga-meccseit - Infostart.hu

Támogasd adód 1%-ával az Albert Alapítványt! - Fradi.hu

Győzött a Ferencváros Monacóban, idegenben is tovább menetel a magyar  bajnok | hirado.hu
Győzött a Ferencváros Monacóban, idegenben is tovább menetel a magyar bajnok | hirado.hu

Csodálatos játékkal a Fradi hat gólt lőve ütötte ki a Hamrunt a  Konferencia-ligában
Csodálatos játékkal a Fradi hat gólt lőve ütötte ki a Hamrunt a Konferencia-ligában

Óriási lépést tehet a Ferencváros az újabb főtáblás szereplés felé

Óriási meglepetés a Fradi-meccsen, a végén kiállították Lisztes Krisztiánt  is
Óriási meglepetés a Fradi-meccsen, a végén kiállították Lisztes Krisztiánt is

Párharc: Ellopott autó, 4-4, feltámadás Rebrovval - Fradi.hu

Máltán hengerelt a Ferencváros, Bécsben játszik a Loki! (Frissül!) - Hírek  és cikkek a kertről és a veteményeskertről
Máltán hengerelt a Ferencváros, Bécsben játszik a Loki! (Frissül!) - Hírek és cikkek a kertről és a veteményeskertről

Tizennégy évvel ezelőtt még álmodni sem mert a BL-ről az NB II-es Fradi

Székesfehérvár Városportál - A 111. meccs lesz - néhány érdekesség a Vidi -  Fradi mérkőzések „történelméből”
Székesfehérvár Városportál - A 111. meccs lesz - néhány érdekesség a Vidi - Fradi mérkőzések „történelméből”

Két Fradi-játékos is a teljes mezőny legjobbja az Európa-ligában

Hiába a mezőnyfölény, a szlovák bajnok nyerni tudott a Groupama Arénában -  Ferencváros-Slovan 1-2 (0-0) - PestiSrácok
Hiába a mezőnyfölény, a szlovák bajnok nyerni tudott a Groupama Arénában - Ferencváros-Slovan 1-2 (0-0) - PestiSrácok

Magabiztos ferencvárosi továbbjutás a BL-ben, Uzuni mesterhármasával -  Infostart.hu
Magabiztos ferencvárosi továbbjutás a BL-ben, Uzuni mesterhármasával - Infostart.hu

60 percet kellett várni a Honvéd első helyzetére, a Fradi jutott a négy  közé a Magyar Kupában - Eurosport
60 percet kellett várni a Honvéd első helyzetére, a Fradi jutott a négy közé a Magyar Kupában - Eurosport

Kétgólos hátrányba került a Ferencváros

Női BL, selejtező: FTC-Telekom – Spartak 2-2 - Fradi.hu

Majdnem 12 éve nem fordult elő ilyen sorozat a Fradival - Eurosport

Eldőlt a Fradi edzőjének sorsa?

Román matricatámadás a Ferencváros stadionja ellen - Fotók! - Blikk

Uzuni 92. percben szerzett gólja döntött, győzött a Ferencváros - N

A korábbi gólfelelőse az ellenfélben, a jelenlegi a sérültlistán –  folytatódik a Fradi Kl-szereplése | M4 Sport
A korábbi gólfelelőse az ellenfélben, a jelenlegi a sérültlistán – folytatódik a Fradi Kl-szereplése | M4 Sport

Örömfoci vagy biztonsági játék? – ez a csütörtöki Fradi-Zalgiris mérkőzés  nagy kérdése - Mandiner
Örömfoci vagy biztonsági játék? – ez a csütörtöki Fradi-Zalgiris mérkőzés nagy kérdése - Mandiner